GAYRİMENKUL DE NEDEN ALANYA

Share

            HER GEÇEN GÜN DOĞANIN VE DOĞAL OLAYLARIN KİTLELER ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ; YAŞANAN SON FELAKETLERDEN SONRA DAHA İYİ ANLIYORUZ.ALANYA  2751 KM2 YÜZÖLÇÜMÜNE ,70 KMLİK AKDENİZ KIYI ŞERİDİNE, 102 MAHALLE; 327,503 KİŞİ YERLEŞİK NÜFUSA,45,756 KİŞİ MÜLK EDİNEN YABANCIYA VE 27,819 KİŞİ YAŞAYAN YABANCI NÜFUSA SAHİP TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE GEREK YERLİ GEREKSE YABANCI İNSANLARIN ORTAK ADRESİ KONUMUNDADIR.

           İŞTE BU NOKTADA “COMMONPOİNT” TÜRKÇE KELİME ANLAMI “ORTAK NOKTA” OLAN EMLAK VE İNŞAAT ŞİRKETİMİZ İLE TEMASA GEÇİP; TARİHİ, DOĞAL, DENİZ VE STRATEJİK LOKASYONU İLE GELİŞMİŞ TÜM TEKNOLOJİK EKİPMAN VE BİLGİ BİRİKİMİNE SAHİP İŞİNİN EHLİ MÜTEAHHİTLER TARAFINDAN YAPILAN PROJE ÜRÜNLERİ VE KULLANIMA HAZIR 2. EL DAİRELERİMİZİN YANI SIRA LÜKS REZİDANS ,VİLLA,MÜSTAKİL EV VE APARTMANLARIMIZI  DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞMASINA ÖNCÜLÜK YAPIYORUZ. HİZMETLERİMİZE SADECE ALANYA DA DEĞİL TÜM ÜLKE VE DÜNYA GENELİNDE BULUNAN GAYRİMENKUL PARTNER FİRMALAR VE KURDUĞUMUZ NETWORK AĞIMIZ İLE ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERLE HIZLI BİR ŞEKİLDE BULUŞTURUYORUZ. EMLAK SEKTÖRÜNDE KURDUĞUMUZ NETWORK SİSTEMİ İLE HAKSIZ REKABET VE ÜRÜNLERDEKİ FAİŞ FİYAT ARTIŞLARININ ÖNÜNE GEÇİP ALICI İÇİN AVANTAJ SATICI İÇİN İSE ÜRÜNÜNÜN DOĞRU FİYATTAN HIZLI ŞEKİLDE SATIŞINI SAĞLAMAKTIR.COMMON POİNT NETWORK SİSTEMİMİZ İSE EMLAK İLE İLGİLİ YA DA İLGİSİZ HER BİR BİREY İÇİN KAZANÇ KAPISI OLMA NOKTASINDA KİŞİLERE PASİF GELİR KAPISI AÇMAKTADIR. BU SİSTEMDE KİŞİ KENDİ MESLEĞİNE DEVAM EDERKEN SOHBET ESNASINDA, ARKADAŞ GRUPLARINDA,HALI SAHA MAÇLARINDAN SONRAKİ KONUŞMALARDA YANİ GÜNDELİK HAYATIMIZDAKİ SÖYLEMLERDE GAYRİMEKUL ALIMI YADA SATIMI İLE İLGİLİ KONUŞMALARI BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİP BİLDİRMENİZ; HEPSİ BU KADAR. EĞER BİLDİRDİĞİNİZ ÜRÜN ALINIR VEYA SATILIR İSE ÜCRETİNİZ HESABINIZA OTOMATİK OLARAK YATACAKTIR.

HER BİR GAYRİMENKUL SAHİBİNİN; İŞİNİN EHLİ DÜRÜST BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMASI GEREKSİNİMİNİ KARŞILAMAK DA BİZ COMMONPOİNT PROPERTY REAL ESTATE ÇALIŞANLARINA DÜŞÜYOR.

                GÜVEN VE KAZANIMDA ORTAK NOKTA

                 COMMONPOİNT REAL ESTATE

Yorum Yapın

Your email address will not be published.

Related Articles

No related articles
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim